Limitovaná edice
SodaStream PEPSI megapack

Limitovaná edícia ART Black Pepsi Zero Megapack

Špičkový výrobník na prípravu perlivej vody SodaStream ART v čiernej farbe, inšpirovaný umením, kladie dôraz na eleganciu a jedinečnosť. Teraz v limitovanej edícii s originálnou príchuťou PEPSI ZERO. Mechanická páka na pravej strane zaisťuje jednoduché, ručné ovládanie. Fľaša sa do výrobnika vloží jednoduchým zacvaknutím, bez nutnosti skrutkovania. V balení nájdeš špeciálnu znovu použiteľnú fľašu Fuse s objemom 1 liter, vhodnú do umývačky na riad, v dizajne PEPSI a novú bombičku s patentovaným systémem rýchleho uchytenia bombičky Quick Connect.  K sade navyše zdarma dostaneš koncentrovanú príchuť PEPSI ZERO s objemom 440 ml. Príchuť je pripravená podľa originálnej receptúry. Svoj obľúbený nápoj si tak môžeš pripraviť kedykoľvek kdykoliv v pohodlí svojho domova. Vystačí až na 9 litrov hotového nápoja. 
ART Black Pepsi Zero Megapack
Limitovaná edícia TERRA Black Pepsi Zero Megapack

Čistý dizajn nového výrobníka TERRA v čiernej farbe, kombinujúci matnú a lesklú povrchovú textúru, teraz  v limitovanej edícii s originálnou príchuťou PEPSI ZERO. V balení nájdeš špeciálnu znovu použiteľnú fľašu Fuse s objemom 1 liter,  vhodnú do umývačky na riad, v dizajne PEPSI a novú bombičku s patentovaným systémom rýchleho uchytenia bombičky Quick Connect (bez skrutkovania). V sade navyše nájdeš zdarma koncentrovanú príchuť PEPSI ZERO s objemom 440 ml. Príchuť je pripravená podľa originálnej receptúry v koncentrovanom stave a po pridaní do perlivej vody si pripravíš nápoj presne tak, ako ho poznáš. Svoj obľúbený nápoj si môžeš pripraviť kedykoľvek v pohodlí domova. Vystačí až na 9 litrov hotového nápoja. Fľaša sa do výrobníka vloží jednoduchým zacvaknutím, bez nutnosti skrutkovania. 
TERRA Black Pepsi Zero Megapack
Príchuť Pepsi Zero 440 ml

Originálna vôňa a chuť klasickej PEPSI ZERO zhotovená špeciálne na domácu prípravu. Osviežujúci, veľmi ľahký, ale zároveň povzbudzujúci nápoj s jemnými tónmi karamelu a citróna, pripravíš rýchlo, jednoduchým pridaním príchute do práve pripravenej perlivej vody. Kofeín se postará o príjemnú stimuláciu, ktorá je vďaka vyššiemu obsahu kofeínu, než má príchuť klasickej PEPSI, intenzívnejšia. 
Príchuť Pepsi Zero 440 ml