Limitovaná edícia SodaStream
ART MISTY BLUE

ART Misty Blue

Jedinečný moderný vzhľad nového výrobníka ART v exkluzívnej edícii MISTY BLUE svetlomodrej farby v elegantnom prevedení. Mechanická páka na pravej strane zaisťuje ľahké, ručné ovládanie. Fľaša sa do výrobníka vloží jednoduchým zacvaknutím, bez nutnosti skrutkovania. V balení nájdete špeciálnu znovupoužiteľnú fľašu Fuse s objemom 1 liter vhodnú do umývačky na riad, v špeciálnej misty blue modrej farbe a novú bombičku so systémom rýchleho uchytenia QuickConnect. 
 ART Misty Blue Výrobník Sodastream
Kompletné balenie a jednoduchá výmena

Vďaka SodaStream ART Misty Blue si môžeš pripraviť perlivé nápoje okamžite a kdekoľvek. V balení nájdeš okrem výrobníka ART Misty Blue aj fľašu na vodu a bombičku s CO2 potravinárskym plynom. Tešiť sa tak môžeš až na 60 - 80 l perlivej vody, kedy ťa cena jedného litra vyjde na 0,13 - 0,15 € (v závislosti na intenzite sýtenia).

Prázdnu bombičku za plnú si môžeš vymeniť u našich autorizovaných predajcov po celom Slovensku. Samotná výmena je vďaka patentu QuickConnect jednoduchá a intuitívna. Odlopíš zadnú časť prístroja, zdvihneš úchyt, vyberieš prázdnu bombičku a nasadíš novú. Potom zase pohodlne pokračuješ v príprave vlastnej a chutnej perlivej vody.  
ART Misty Blue Kompletní balení
Rýchlo, ľahko, efektívne

S výrobníkom SodaStream ART MISTY BLUE je príprava perlivého nápoja neuveriteľne jednoduchá. Do tvrdenej, pevnej fľaše s objemom jedného litra napustíš pitnú vodu až po zvýraznenú trysku. Bez zložitého skrutkovania ju nasadíš do opierky fľaše. Potom už len zacvakneš a môžeš začať so sýtením. Obľúbený čerstvý a chutný perlivý nápoj je tak počas krátkej chvíle hotový. Použitú fľašu bez obsahu BPA stačí umyť v umývačke na riad a znova ti spoľahlivo poslúži. 

S výrobíkom ART MISTY BLUE je navyše príprava perlivej vody praktická, ekonomická a ekologická. Šetríš životné prostredie a zároveň dáš zbohom vláčeniu ťažkých jednorazových plastových fliaš. 
ART Misty Blue Rýchlo, ľahko, efektívne