Bombičky s plynovou náplňou

 

Srdcom systému Sodastream sú bombičky s plynovou náplňou CO2. Z jednej bombičky je možné pripraviť až 60-80l perlivej vody – v závislosti od intenzity sýtenia.
 
Od 1.6.2023 sú v predaji na Slovensku aj nové prístroje SodaStream TERRA, ART a DUO, ktoré sú vybavené novými ružovými bombičkami CQC (QuickConnect). Do týchto zariadení je možné použiť len túto novú ružovú bombičku, keďže jej uchytenie prebieha inovatívnym spôsobom, tzv. rýchloupínaním, čo je naša nová patentovaná technológia. Stačí zdvihnúť ružovú klapku, založiť bombičku, sklopiť ružovú klapku a je to hotové. Jednoduché, však? Pozri si krátku animáciu založenia bombičky do prístroja SodaStream ART: https://www.sodastream.sk/pristroje/art-black/.

Ak sa minie plyn v bombičke, môžeš ju jednoducho vymeniť len za cenu plynu. Autorizované predajne a výmenné miesta sú Ti vždy nablízku v celej republike (vyše 700 predajní po celej SR). Výmena prázdnej bombičky za plnú stojí 8,99 € s DPH. Ak by si si vždy pripravoval len stredne sýtenú vodu (bombička v tomto prípade vystačí na max. 70l), tak Ťa 1 liter nápoja bude stáť cca. 0,13 € (8,99 € / 70l).  Keď to porovnáš s cenou za 1 liter balenej vody, tak príprava domácej perlivej vody je určite lacnejšia.

Od septembra 2020 poskytujeme novú službu s názvom Výmena bombičky s doručením domovPartnerom pre túto skvelú a našimi zákazníkmi dlhoočakávanú službu sa stala spoločnosť LUNYS, s.r.o., ktorá na Slovensku pôsobí vyše 25 rokov, má spoľahlivú logistiku a poskytuje svojim zákazníkom kvalitný sortiment potravín, drogérie i chovateľských potrieb a ich ponuka sa každým dňom rozrastá. Stačí sa zaregistrovať na webe LUNYS.SK, spraviť online objednávku a tovar (vrátane výmeny bombičky) Ti doručia priamo domov. 

Upozorňujeme užívateľov systému Sodastream,  že u niektorých predajcov im môže byť vymenená alebo ponúknutá výmena ich originálnej bombičky Sodastream za výrobok inej značky. Bombičky iných značiek nie sú výrobcom testované na použitie v prístrojoch SodaStream a môže dôjsť k zlyhaniu zariadenia. 
Pri výmene odporúčame žiadať vždy originálne Sodastream bombičky, ktoré boli navrhnuté a vyrobené výrobcom celého systému a sú ako jedine nami otestované a odporúčané na používanie v prístrojoch na výrobu perlivej vody značky Sodastream. Originálne Sodastream bombičky vyrábame od roku 1903 a zaručujeme ich kvalitu.

Došiel Ti plyn v bombičke? Žiadny problém, využi niektoré z našich viac ako 700 partnerských predajní po celej krajine alebo si objednaj výmenu bombičky s doručením domov spolu aj s bežným nákupom cez LUNYS.SK.

Máš prázdnu bombičku?  Prišiel čas na jej výmenu

Výmenné miesta originálnych bombičiek SodaStream sú vždy nablízku.

 

Neustále rozširujeme sieť našich autorizovaných maloobchodných predajcov, aby sme boli deň čo deň bližšie k našim zákazníkom. Na Slovensku sa aktuálne nachádza viac ako 700 autorizovaných predajní a výmenných miest bombičiek.

 

Výmenné miesta bombičiek sú označené samolepkou alebo iným pútačom Sodastream. Podľa toho spoznáš, že sa nachádzaš u autorizovaného predajcu, ktorý Ti zaručene vymení prázdnu bombičku za originálne naplnenú a preverenú bombičku Sodastream, ktorá je vždy zabalená zelenou/modrou fóliou. Takáto bombička v cene 8,99 € s DPH prešla technickou a bezpečnostnou kontrolou v našom plniacom závode a garantuje spoľahlivú prevádzku systému Sodastream aj naďalej.

Došla Ti plynová náplň? Ako na výmenu bombičky

Rezerva je lepšia

Náhradná bombička CO2

Výrobu domácej perlivej vody si ľahko obľúbia dospelí, aj deti a jej príprava sa automaticky stane súčasťou bežného života. Vzhľadom na dnešný rýchly životný štýl sa môže stať, že sa minie plyn v bombičke, ale nemá ju kto hneď ísť vymeniť. Pre takéto prípady odporúčame mať vždy v zálohe aj ďalšiu „náhradnú“ bombičku, ktorú si môžeš kedykoľvek dokúpiť v cene 34,99 € s DPH. Ak sa teda nečakane minie plyn (napr. večer alebo cez víkend), tak si bombičku jednoducho vymeníš doma a môžeš ďalej pripravovať perlivé nápoje. Prázdnu bombičku si potom vymeníš pri najbližšej návšteve supermarketu alebo niektorej autorizovanej predajne.

Nečakaj, až budeš na suchu. Náhradná bombička CO2

AKO SPOZNÁŠ ORIGINÁLNE PLNENÚ BOMBIČKU SODASTREAM?

Každá bombička má z dôvodu bezpečnosti stanovenú životnosť. Pri každom plnení v našom závode sa eviduje pre tento účel výrobné číslo bombičky a kontroluje sa aj jej celkový technický stav. Pri akejkoľvek pochybnosti sa ihneď vyradí a nahradí sa novou bombičkou. Jedine touto cestou sme schopní zaručiť 100% bezpečnosť prevádzky a kvalitu používanej CO2 náplne.

Originálnu bombičku spoznáš podľa nasledujúcich ochranných prvkov:

  • Logo spoločnosti Sodastream na etikete bombičky
  • Horná časť (okolo ventilu) je obalená fóliou s logom Sodastream a je na nej uvedený dátum expirácie

Spoločnosť SodaStream z bezpečnostných dôvodov nikomu neposkytla autorizáciu na plnenie svojich bombičiek, ani na používanie iných ako originálnych SodaStream bombičiek v prístrojoch na výrobu perlivej vody značky SodaStream.

Ako bombičky vyrábame
Z dôvodu maximálnej bezpečnosti odporúčame žiadať pri výmene len originálnu bombičku SodaStream označenú vyššie uvedenými ochrannými prvkami. V prípade použitia akejkoľvek inej než originálnej a originálne naplnenej Sodastream bombičky v prístrojoch na výrobu perlivej vody značky Sodastream nemá spoločnosť Sodastream žiadnu zodpovednosť za ujmu na zdraví alebo škode majetku spôsobené použitím neoriginálnych bombičiek. Všetky riziká poškodenia zdravia prechádzajú na predajcu a užívateľa týchto neoriginálnych bombičiek.

UPOZORNENIE: BOMBIČKA JE TLAKOVÉ ZARIADENIE, KTORÉ MÔŽE PRI NEODBORNEJ MANIPULÁCII, PLNENÍ ČI NEDOSTATOČNEJ KONTROLE V PLNIACOM ZÁVODE SPÔSOBIŤ EXPLÓZIU A VÁŽNE ZRANENIA.
Pri akejkoľvek pochybnosti odporúčame nás kontaktovať prostredníctvom e-mailu: info@sodastream.sk, prípadne telefonicky na čísle: 0850 002 003.