Doprava zadarmo pri objednávke nad 40€

TERRA Black

Moderný a štýlový prístroj na výrobu domácej perlivej vody
  • Moderný a elegantný vzhľad prístroja v matnej čiernej farbe
  • Voliteľná intenzita sýtenia podľa chuti
  • Jednoduché uchytenie fľaše nacvaknutím (bez skrutkovania)
  • Patentovaný systém rýchleho uchytenia bombičky Quick Connect (bez skrutkovania)
  • 1 liter perlivej vody od 0,13 €
  • Bez spotreby elektrickej energie
Farba:
Obsah balenia:
  •  1x Prístroj na výrobu perlivej vody TERRA Black
  •  1x Litrová fľaša na vodu bez obsahu BPA vhodná do umývačky riadu
  •  1x bombička s CO2 potravinárskym plynom, pripraví až 80 litrov perlivej vody

Rozšírený popis

Moderný a štýlový prístroj do každej kuchyne

V SodaStream stále pracujeme na tom, aby sme ti dopriali čo najväčší užívateľský komfort. Preto vznikol nový, vylepšený rad prístrojov na výrobu perlivej vody SodaStream TERRA Black. Má pôsobivý dizajn, je k dispozícii v 3 farebných prevedeniach a má vylepšené funkcie pre ešte jednoduchšie použitie. Uži si jedinečný zážitok pri premene obyčajnej, pitnej vody z vodovodu na prvotriednu sódu. Nechaj sa očariť kompaktnými rozmermi prístroja a pútavým oblým tvarom, ktorý mu dodáva moderný elegantný vzhľad. Kvalitný perlivý nápoj v ňom jednoducho pripravíš stlačením okrúhleho tlačidla, a navyše bez spotreby elektrickej energie.Nenáročná príprava perlivej vody, ktorú zvládne naozaj každý

Prepadla ťa chuť na sódu ? Aké jednoduché. Vezmi si priloženú ľahkú, kompaktnú fľašu bez obsahu BPA a napusti si do nej pitnú vodu z vodovodu do úrovne vyznačenej rysky. Potom ju usadíš ľahko a bez skrutkovania do výklopnej opierky fľaše SodaStream TERRA Black a obohacovanie bublinkami môže začať. Všetka obsluha je intuitívna a jednoduchá. Po nasýtení vody je možné fľašu uzavrieť praktickým viečkom a vziať ju so sebou na cesty, do práce alebo uložiť chladiť do chladničky. Keď sódu spotrebuješ, môžeš fľašu opakovane použiť. Stačí ju predtým len nechať umyť v umývačke. Pokiaľ by si si nebol v rámci používania prístroja niečím istý, na internetovej stránke je dostupné video s návodom , ktoré je ti kedykoľvek k dispozícii.Lepšie pre teba aj pre planétu

V SodaStream myslíme ako na tvoje zdravie, tak na zdravie našej planéty. Preto bude tebou pripravená perlivá voda vždy čerstvá a ty vieš, čo piješ. Na rozdiel od kupovanej balenej vody, ktorá je v obchodoch skladovaná aj niekoľko mesiacov v rôznych podmienkach, kvalitu vlastnoručne nasýteného nápoja máš pod kontrolou. Používaním prístroja SodaStream TERRA Black sa správaš ekologicky, pretože významne znižuješ spotrebu jednorazových plastových fliaš. Počtom stlačení ergonomického tlačidla určuješ množstvo bubliniek a tým intenzitu sýtenia vody. Podľa počtu stlačení si vytvoríš jemne, stredne alebo silne perlivú sódu ihneď pripravenú na servírovanie.

Návod na použitie

1
Rýchle uchytenie bombičky
Rýchle uchytenie bombičky
2
Naplnenie fľaše po rysku
Naplnenie fľaše po rysku
3
Sýtenie nápoja
Sýtenie nápoja
4
Vychutnaj si hotový nápoj
Vychutnaj si hotový nápoj
Tvoju prázdnu CO2 bombičku radi vymeníme u ktoréhokoľvek z našich maloobchodných partnerov.
Kompletný set a jednoduchá výmena bombičky

So zakúpeným setom SodaSteam TERRA Black môžeš začať ihneď pripravovať sýtené nápoje . Balenie obsahuje: jedinečný prístroj na výrobu perlivej vody, 1 l fľašu, vhodnú do umývačky riadu, uzáver k fľaši a bombičku s CO2 potravinárskym plynom. Bombička dokáže naperliť až 80 litrov sódovky (v závislosti na intenzite sýtenia). 1 liter takto pripravenej perlivej vody ťa teda vyjde na iba 0,12 €. Keď je bombička prázdna, behom chvíle ju ľahko vymeníš za novú vďaka patentovanému systému QuickConnect .

Čo sa ale stane, keď sa bombička vyprázdni? Po celej Slovenskej republike je viac ako 3 000 miest, kde ti ju vymenia za novú a platiť budeš už len za náplň. Zaobstaraj si prístroj SodaStream TERRA a uži si výhody, ktoré príprava vlastnej domácej čerstvej sódovky prináša, a navyše urobíš niečo aj pre svoje zdravie.
 
TERRA Black výmena bombičky
Nekonečné možnosti v príprave nealkoholických nápojov

Hovorí sa, že koľko je ľudí, toľko je chutí, a tak so SodaStream TERRA Black rozhodne nie si obmedzený iba na výrobu obyčajnej perlivej vody. Nechaj sa inšpirovať a vyber si z našej širokej ponuky príchutí SodaStream. Na letné osvieženie odporúčame Mojito či Italian Spritz, klasikou je Pepsi, Mirinda spolu so 7up. Vyberie si zaručene každý. Keď navyše do sódovky pridáš čerstvé ovocie s ľadom, vyrobíš si jedinečnú domácu limonádu. Získavaš tým perfektný nealkoholický nápoj na doplnenie pitného režimu alebo skvelé pohostenie pre priateľov, rodinu a návštevy.
 
TERRA Black příprava nealko nápojů