Sada fliaš Orange/Yellow 2x1 L vhodné do umývačky na riad

  • Sada 2 ks fliaš typu FUSE pre prístroje na výrobu perlivej vody
  • Vhodné do umývačky na riad 
  • Odporúčaná teplota umývania (55-70 °C), spodný kôš (bez vrchnáka)
  • V dizajne letných kokteilov, v sytej červenej a žltej farbe
  • Materiál: Tritan (bez BPA a iných škodlivých látok)
  • Objem fľaše je 1 liter
  • Kompatibilné vo všetkými prístrojmi na výrobu perlivej vody Sodastream, okrem prístrojov JET™,COOL™, CRYSTAL™ a REVOLUTION™
Hodí sa toto príslušenstvo pre môj prístroj?
Cena
17,99 €

Návod na použitie

Rozšírený popis

Sada fliaš Orange/Yellow 2x1 L vhodné do umývačky na riad
 
Sada fliaš typu Fuse pre prístroje perlivej vody - vhodné do umývačky na riad.  Sada obsahuje 2 fľaše v dizajne letných kokteilov, v sýtej červenej a žltej farbe. 
 
Univerzálna fľaša SodaStream je vyrobená z materiálu TRITAN, ktorý ju umožňuje umývať aj v umývačke na riad. Odporúčaná teplota na umývanie fliaš v umývačke je 55-70°C, v spodnom koši (bez vrchnáka). 

Čo je TRITAN:
Ide o jedinečný plastový materiál, ktorý svojimi vlastnosťami pripomína sklo, ale stále si zachováva svoje vlastné výhody plastu. Materiál nepohlcuje žiadne pachy, nezafarbí sa (nezožltne), je veľmi pružný - odolný, ale možno ho umývač aj v umývačke na riad (max 70°C). Je UV rezistentný - zaisťuje dlhšiu trvanlivosť nápojov a neobsahuje BPA či iné škodlivé látky.

Životnosť fľaše pri výrobe perlivej vody v prístroji SODASTREAM
Na prípravu perlivej vody nikdy nepoužívajte fľašu, která je poškodená, zdeformovaná či javí iné znaky poškodenia alebo bol prekročený dátum jej spotreby, vyznačený na fľaši. Použitie fľaše mimo prístroj na výrobu perlivej vody nie je obmedzené dátumom spotreby.

Prečo má fľaša dátum použiteľnosti?:
Materiál fľaše musí počas niekoľkých rokov pri používaní v prístroji na výrobu domácej perlivej vody dlhodobo a opakovane odolávať tlaku CO2 plynu z bombičky. Materiál, z kterého je fľaša vyrobená, sa v dôsledku toho opotrebováva a starne. Aby sme mali istotu, že je maximálne postarané o vaše bezpečie, má každá fľaša stanovený svoj dátum spotreby, ktorý nájdete priamo na fľaši. NIKDY nepoužívajte fľašu v prístroji na výrobu domácej perlivej vody po uplynutí tohto dátumu a fľašu nahraďte za novú, ktorá vám bude spoľahlivo slúžiť ďalších niekoľko rokov. Použitie fľaše mimo prístroj nie je obmzedzené dátumom spotreby. Používejte len na prípravu čistej perlivej vody.
 
Nikdy nepoužívejte fľašu, která je poškodená, zdeformovaná alebo bol prekročený dátum jej spotreby, vyznačený na fľaši.


 
Kompatibilita fľaše s prístrojmi SodaStream
Tvoju prázdnu CO2 bombičku radi vymeníme u ktoréhokoľvek z našich maloobchodných partnerov.