Doprava zadarmo pri objednávke nad 40€

VYHRAJ 500 €
ALEBO DOŽIVOTNÚ
ZĽAVU 15%

Vymeň starý
za NOVÝ
so zľavou 25€

Vymeniť si prázdnu CO2 bombičku alebo si zakúpiť naše výrobky je jednoduché: máme stovky autorizovaných predajcov po celej krajine. 

SodaStream nájdeš už aj v predajniach BILLA

Vďaka novému partnerstvu s predajňami BILLA je SodaStream od novembra ešte dostupnejší a výmena bombičiek ešte jednoduchšia.
Billa

Od septembra si originálne bombičky SodaStream vymeníš už aj vo viac než 200 drogériách Teta.

„Našim používateľom chceme zabezpečiť čo najjednoduchšiu dostupnosť sortimentu SodaStream a tiež výmeny bombičiek. Teraz si ich budú môcť vymeniť aj pri nákupe drogérie,“ hovorí Attila Forgon, country manažér značky SodaStream pre Slovensko.
 
Drogerie Teta

S poľutovaním oznamujeme, že aktuálne si originálne bombičky SodaStream v predajniach Kaufland nevymeníte za originálne bombičky.

 
Zároveň upozorňujeme, že neoriginálne bombičky, ktoré vám niektorí obchodníci ponúkajú na výmenu pod označením „Kompatibilné s prístrojmi SodaStream“, neboli nikdy spoločnosťou SodaStream testované ani autorizované na používanie v našich prístrojoch.
 
Dôležité upozornenie pre zákazníkov SodaStream

Objav svoje vlastné perlivé osvieženie!

Pri predstavení nových prémiových výrobkov a komplexného redizajnu komunikácie SodaStream, značka celosvetovo spustila platformu #PushForBetter, ktorej cieľom je vybudovať emotívnejší a prepojenejší vzťah so svojimi budúcimi aj súčasnými zákazníkmi.
S uvedením tejto novej reklamnej kampane sa SodaStream stáva synonymom socializácie, ktorého prísľubom je objaviť nepoznané a uniknúť každodennej monotónnosti.

SodaStream inšpiruje k prechodu na domácu prípravu perlivej vody a poskytuje skutočné riešenie pre znižovanie používania jednorazových plastov. Dôraz značky na potrebu ochranu planéty a znižovanie množstva jednorazového plastového odpadu je z roka na rok citeľnejší. Pozri si náš nový televízny spot a unikni z reality objavením svojho vlastného perlivého osvieženia! 😉

Bombičky s plynovou náplňou pre prístroje na výrobu perlivej vody
Prístroje na výrobu perlivej vody používajú bombičky s plynovou náplňou CO2. V čistej vode premieňajú CO2 na retiazkujúce prúdy bubliniek a dodávajú jej vytúženú chuť.

 
Pri cene 8,99 € za novú plynovú náplň
liter perlivej vody od 0,13 €
Plyn

Jednoducho nasýtiš a fľaše viac nevláčiš!

SodaStream predstavuje nový televízny spot, zameraný na výrobu domácej perlivej vody, kedy vďaka opakovane použiteľným fľašiam nemusíme vláčiť ťažké fľaše v jednorazových plastových obaloch. V spote vystupuje 10-ročné dievčatko Naia, ktoré sa svojmu otcovi snaží vysvetliť - so zdravou detskou drzosťou –, že vláčenie balenej vody je jednoducho nezmysel a ničí tým planétu.

Prístroje

   

Vyber si prístroj, ktorý bude dokonale ladiť s tvojou kuchyňou

 

V kuchyni sme každý deň a chceme sa tam cítiť príjemne. Naše prístroje sú navrhnuté tak, aby ladili s každou kuchyňou, pretože SodaStream sa stáva jej neoddeliteľnou súčasťou.  


 
Crystal
 

My Only Bottle

 
 
Nová rada fliaš Sodastream vyrobená z TRITANU rieši dennú dilemu, ako sa cez deň, doma, v práci či na cestách napiť a netrápiť sa pritom s fľašami na jedno použitie a následnými hromadami plastového odpadu.

 
13,99 €
Fľaša MOB

MYSLÍME EKOLOGICKY

Našou víziou je pomáhať vytvoriť svet bez zbytočnej spotreby jednorazových nápojových PET fliaš a plechoviek.
V SodaStream-e veríme, že nastal čas premýšlať nad tým, ako pijeme perlivé nápoje a chápeme pozitívny dopad na životné prostredie pri výrobe domácej perlivej vody.
Moja fľaša
Moja fľaša
VYBER SI ZO
ŠIROKEJ
PONUKY FLIAŠ
NA SÝTENIE A
POROVNAJ ICH
KOMPATIBILITU
Môj nápoj
Môj nápoj
PRIPRAV SI
ZDRAVÉ A
LAHODNÉ
NÁPOJE A
OSVIEŽUJÚCE
COCKTAILY
Zelená planéta
Zelená planéta
MINIMALIZUJ
POUŽÍVANIE
JEDNORAZOVÝCH
PLASTOV A CHRÁŇ
NAŠU ÚŽASNÚ
MODRÚ PLANÉTU
Rozlúčenie s plastom
Rozlúčenie s plastom
DAJ ZBOHOM
JEDNORAZOVÝM
PLASTOVÝM
FĽAŠIAM A UŽ
ICH NEVLÁČ
Z OBCHODU

SodaStream na Instagrame