Doprava zadarmo pri objednávke nad 40€

ART Black

Prémiový prístroj na výrobu domácej perlivej vody
  • Moderný a jedinečný vzhľad
  • Možnosť nastavenia intenzity sýtenia pomocou ergonomickej páky
  • Litrová fľaša na vodu, ktorú je možné umývať v umývačke riadu
  • Patentovaný systém rýchleho uchytenia bombičky Quick Connect (bez skrutkovania)
  • Prístroj ART je kompatibilný len s ružovou bombičkou Quick Connect
  • 1 l perlivej vody od 0,13 €
  • Bez spotreby elektrickej energie
Farba:
Obsah balenia:
  •  1x Prístroj na výrobu perlivej vody ART
  •  1x Opakovane použiteľná plastová fľaša na vodu bez obsahu BPA vhodná do umývačky riadu
  •  1x Náplň s potravinárskym plynom CO2 pripravuje až 80 litrov perlivej vody

Rozšírený popis

Umenie výroby perlivej vody

Tajomstvo naplneného života spočíva v tom, že sa neuspokojíme s priemerom. Aby sme mohli byť zdravo nároční, posúvame hranice vo výrobe obľúbeného perlivého nápoja na najvyššiu úroveň. Prichádzame s novým radom SodaStream ART Black, inšpirovaným umením, preto je kladený mimoriadny dôkaz na eleganciu a jedinečnosť jeho vzhľadu. Dizajnéri vymysleli špičkový prístroj na výrobu perlivej vody tak, aby sa pohodlne vošiel pod každú kuchynskú skrinku, na bar aj prípadne vedľa kávovaru. Kompaktné telo lesklej čiernej farby zvýrazňuje tenká strieborná silueta, zvýrazňujúca moderný vzhľad nadčasových prístrojov 21. storočia. Mechanická páka na pravej strane zaisťuje ľahké, ručné ovládanie bez elektriny alebo využívanie batérií. SodaStream ART Black tak na počkanie vytvára z obyčajnej vody malý zázrak: čerstvý, osviežujúci, lahodný nápoj.

 
Kompletné balenie a jednoduchá výmena

Už nikdy nebudeš smädný/á. So SodaStream sadou si vždy pripravený na okamžitú výrobu výborných perlivých nápojov. Prístroj na výrobu perlivej vody SodaStream ART Black obsahuje fľašu na vodu a bombičku s CO2 potravinárskym plynom. Tešiť sa môžeš na 60-80l perlivej vody, kedy ťa cena jedného litra vyjdne na 0,13 - 0,15 € (v závislosti na intenzite sýtenia)..

Prázdnu bombičku za plnú si môžeš vymeniť u našich autorizovaných predajcov po celom Slovensku. Samotná výmena je vďaka patentu QuickConnect intuitívna a jednoduchá. Odklopíš zadnú časť prístroja, zdvihneš úchyt, vyberieš prázdnu bombičku a nasadíš novú. Potom zase pohodlne pokračuješ v príprave vlastnej, zdravej osviežujúcej perlivej vody.
 
Rýchlo, ľahko, efektívne

S prístrojom na výrobu perlivej vody SodaStream ART Black je príprava perlivého nápoja neuveriteľne jednoduchá. Do tvrdenej, pevnej fľaše s objemom jedného litra napustís kohútikovú pitnú vodu až po zvýraznenú rysku. Bez zložitého skrutkovania ju nasadíš do opierky fľaše. Potom už len zacvakneš a môžeš začať perliť. Obrazne aj doslova: obľúbená perlivá voda je počas krátkej chvíle hotová a vychutnáš si ju s istotou, že piješ čerstvý nápoj. Taký, ktorý nie je skladovaný v obchodoch niekoľko mesiacov. Použitú fľašu bez obsahu BPA stačí umyť v umývačke riadu a znova ti spoľahlivo poslúži. Príprava perlivej vody so SodaStream ART Black je praktická, ekonomická aj ekologická. Pri srdci ťa tak môže hriať, že šetríš životné prostredie. Zároveň si dal/a definitívne zbohom vláčeniu ťažkých jednorazových plastových fliaš z obchodov a starostiam s likvidáciou plastových obalov.

Návod na použitie

1
Rýchle uchytenie bombičky
Rýchle uchytenie bombičky
2
Zacvaknutie fľaše
Zacvaknutie fľaše
3
Sýtenie nápoja
Sýtenie nápoja
4
Vychutnaj si hotový nápoj
Vychutnaj si hotový nápoj
Tvoju prázdnu CO2 bombičku radi vymeníme u ktoréhokoľvek z našich maloobchodných partnerov.
Premeň obyčajnú vodu z vodovodu na niečo jedinečné

Zaži čaro bublín s prístrojom SodaStream ART Black v príjemnej atmosfére svojho domova. S jeho pomocou môžete pripraviť perlivú vodu za pár sekúnd tak, ako sa ti najviac páči. Pomocou mechanickej páky na pravej strane zariadenia si sám reguluj intenzitu nasýtenia. Môžeš si vybrať z jemného, stredného alebo silne perlenia vody. Ale to nie je všetko. Ak sa tvoja chuť zmení, môžeš svoj nápoj vylepšiť čerstvým ovocím a získať osviežujúcu, zdravú, domácu limonádu.

Môžeš si tiež vybrať z rôznych ingrediencií SodaStream  a zmiešať taliansky Spritz, Mirinda, 7up alebo svoju obľúbenú Pepsi. S prístrojom SodaStream ART Black môžeš hravo a hlavne zdravo doplniť pitný režim nielen sebe, ale aj rodinným príslušníkom či návštevníkom.
 
ART Black kohoutková voda