Doprava zadarmo pri objednávke nad 40€

DUO Black

Elegantný, moderný prístroj na výrobu perlivej vody
  • Revolučná technológia kombinujúca sklenenú a plastovú fľašu
  • Voliteľná intenzita sýtenia podľa chuti
  • Patentovaný systém rýchleho uchytenia bombičky Quick Connect (bez skrutkovania)
  • Prístroj DUO je kompatibilný len s ružovou bombičkou Quick Connect
  • Prístroj DUO je kompatibilný so sklenenou fľašou DUO a s plastovými fľašami typu „Fuse 1l“ (podlhovasté)
Farba:
Obsah balenia:
  •  1x Prístroj na výrobu perlivej vody DUO
  •  1x Opakovane použiteľná plastová fľaša na vodu bez obsahu BPA vhodná do umývačky riadu
  •  1x Sklenená karafa s obsahom 1 l vhodná do umývačky riadu
  •  1x Bombička s CO2 potravinárskym plynom, pripraví až 80 l perlivej vody

Rozšírený popis

Unikátny prístroj na výrobu perlivej vody SodaStream DUO s plastovými aj sklenenými fľašami
 
Sme svetovým lídromdistribútorom domácich prístrojov na výrobu perlivej vody. Naším snom je, aby boli všetci, ktorí nás raz spoznajú maximálne spokojní. Nová, vylepšená generácia SodaStream, s novým prístrojom na výrobu perlivej vody DUO je toho jasným dôkazom. Ide o prvú technológiu, ktorá revolučne kombinuje sklenenú aj plastovú fľašu. Obe po pohodlnom umytí v umývačke môžeš opakovane používať. S naším prístrojom zažiješ nový rozmer prípravy domácej perlivej vody a očarí ťa aj jeho vzhľad.

SodaStream DUO vyhral prestížnu cenu Red Dot Award za vynikajúci dizajn. Jeho kompaktnému telu v elegantnej čiernej farbe dominuje kovová opierka fľaše. Vďaka tomu je príprava a sýtenie vody jednoduchšia ako kedykoľvek predtým. Navyše aj tento prístroj funguje bez elektrického prúdu či iných zdrojov napájania. Preto ho bez problémov umiestniš kamkoľvek si budeš priať, aby tvoje bytové zariadenie rušil napájací kábel.Unikátna premena vody z vodovodu na vynikajúcu perlivú vodu

Stlačením jedného tlačidla na hlave prístroja SodaStream DUO určíš intenzitu sýtenia. V priebehu niekoľkých sekúnd dostaneš  jemnú, strednú alebo výraznú perlivú vodu.  Je okamžite pripravená na pitie vo forme, ktorá ti najviac chutí. So SodaStream DUO raz a navždy ukončíš nosenie a následné skladovanie ťažkých jednorazových fliaš perlivej vody z obchodov. domácimi perlivými, ochutenými alebo aj neochutenými nápojmi môžeš vsadiť vždy na istotu čerstvosti. Okrem toho, že ťa osvieži, ušetríš peniaze aj prírodu.Domáca limonáda a príchute, ktoré posunú prípravu perlivej vody na ďalšiu úroveň

So SodaStream DUO si pohodlne pripravíš množstvo nasýtených, ochutených aj neochutených nealkoholických nápojov. Stačí si vybrať z veľkého množstva SodaStream príchutí a tvoje chuťové poháriky budú jasať. Osviežiš sa príchuťami Pepsi, Mirinda, 7up alebo Zeleného čaju s jahodami. Nakopne ťa Energy drink alebo trendy príchuť Mojito. Ak si pridáš do svojej domácej perlivej vody kúsky ovocia a ľad, získaš výbornú, zdravú, domácu malinovku. Ideálne na doplnenie pitného režimu predovšetkým v parných letných dňoch.

Návod na použitie

1
Naplnenie fľaše po rysku
Naplnenie fľaše po rysku
2
Rýchle uchytenie bombičky
Rýchle uchytenie bombičky
3
Sýtenie nápoja
Sýtenie nápoja
4
Vychutnaj si hotový nápoj
Vychutnaj si hotový nápoj
Tvoju prázdnu CO2 bombičku radi vymeníme u ktoréhokoľvek z našich maloobchodných partnerov.
Ako pripraviť svoj obľúbený perlivý nápoj?

S prístrojom na výrobu perlivej vody SodaStream DUO budeš pitný režim dodržiavať s nadšením. Príprava perlivých nápojov je jednoduchá. Do sklenenej karafy alebo ľahkej, plastovej fľaše bez obsahu BPA napustíš vodu z vodovodu po zvýraznenú rysku. Nasleduje krok, kedy odomkneš otočením zámok na hlavici prístroja a necháš ju automaticky vysunúť hore. Zvolenú fľašu, či už je plastová alebo sklenená, umiestniš do výklopného kovovej opierky a zatlačíš hlavicu späť do východiskovej pozície. Uzamkneš zámok a už si len zvolíš intenzitu sýtenia.

Skvelý perlivý nápoj je pripravený na servírovanie. Ku sklenenej karafe aj k plastovej znovu použiteľnej fľaši, vhodnej do umývačky sú aj uzávery. Kvalitné pitie tak máš vždy po ruke. Domácu perlivú vodu si môžeš vziať so sebou na cesty, do práce, do posilňovne. Skrátka kamkoľvek ťa napadne.
DUO Black příprava nápoje
Patentovaný systém výmeny bombičiek QuickConnect

Rovnako ako všetky naše rady, aj prístroj SodaStream DUO je pripravený na okamžitú prípravu perlivej vody. Zakúpené kompletné balenie obsahuje jedinečný prístroj na výrobu perlivej vody, sklenenú litrovú karafu, plastovú fľašu bez obsahu BPA aj uzávery k fľašiam. Nesmieme zabudnúť na bombičku s CO2 potravinárskym plynom, s ktorou zvládneš naperliť až 80 l vody pri nákladoch od 0,12 € za liter. A čo sa stane, keď bombičku vyčerpáš? Vďaka patentovanému systému QuickConnect ju z prístroja ľahko vyberieš.

Na viac ako 3000 miestach po celej Slovenskej republike ti ju vymenia na novú a zaplatíš už len za náplň. Zaži jedinečnú premenu vody na výbornú perlivú vodu s úžasným a moderným prístrojom SodaStream DUO a už nebudeš chcieť piť nič iné.
DUO Black QuickConnect