Limitovaná edícia
SodaStream Tonik

Limitovaná edícia ART Black Tonik Megapack

Jedinečný vzhľad prístroja SodaStream ART v elegantnej čiernej farbe v limitovanej edícii s príchuťou obľúbeného Toniku. V balení nájdeš špeciálnu znovu použiteľnú fľašu Fuse s objemom 1 liter, vhodnú do umývačky riadu, s farebnými motívmi pulzujúcich vĺn a novú bombičku so systémom rýchleho uchytenia Quick Connect. Táto edícia je doplnená o obľúbenú príchuť Tonik s objemom 500 ml, z ktorej si môžeš pripraviť až 12 veľkých SodaStream fliaš s hotovým nápojom. Mechanická páka na pravej strane prístroja zaistí jednoduché, ručné ovládanie. Fľaša sa do prístroja vloží jednoduchým zacvaknutím, bez nutnosti skrutkovania. 
Limitovaná edícia ART Black Tonik Megapack
Limitovaná edícia TERRA Black Tonik Megapack

Čistý dizajn nového prístroja TERRA v čiernej farbe, kombinujúci matnú a lesklú povrchovú textúru v limitovanej edícii s príchuťou obľúbeného toniku. V balení nájdeš špeciálnu znovu použiteľnú fľašu FUSE s objemom 1 liter, vhodnú do umývačky riadu, s farebnými motívmi pulzujúcich vĺn a novú ružovú bombičku so systémom rýchleho uchytenia Quick Connect. Táto "limitka" je doplnená o obľúbenú príchuť Tonik s objemom 500 ml, z ktorej si môžeš pripraviť až 12 veľkých SodaStream fliaš s hotovým nápojom. Fľaša sa do prístroja vloží jednoduchým zacvaknutím, bez nutnosti skrutkovania. 
Limitovaná edice TERRA Black Tonik Megapack
Limitovaná edícia TERRA White Tonik Megapack

Čistý dizajn prístroja TERRA v elegantnej bielej farbe, spájajúci matnú a lesklú povrchovú textúru. Každé balenie obsahuje exkluzívnu opätovne použiteľnú fľašu Fuse s objemom 1 liter a motívmi v rytme pulzujúcich vĺn. Táto "limitka" je doplnená o obľúbenú príchuť Tonik s objemom 500 ml, z ktorej si môžeš pripraviť až 12 veľkých SodaStream fliaš s hotovým nápojom. Pridaná je aj inovatívna bombička s rýchlym uchytením Quick Connect. Uchytenie fľaše v prístroji je veľmi jednoduché, stačí ju nacvaknúť, bez potreby zložitého skrutkovania. 
Limitovaná edícia TERRA White Tonik Megapack
Príchuť Tonik 500 ml

Nezameniteľná chuť toniku so špecifickou horkosťou a zároveň skladkými tónmi. Tento nápoj dokáže osviežiť v horúcich dňoch, ale tiež dodať energiu a náladu. 
Príchuť Tonik 500 ml