Moja fľaša
Moja fľaša
Sú k dispozícii v prevedení 1l, 0,7l a 0,5l, v rôznych farebných kombináciách, vrátane sklenenej karafy.
Môj nápoj
Môj nápoj
Máš rád/rada perlivú vodu? Priprav si svoju vlastnú, kedykoľvek dostaneš chuť sa napiť. Vždy čerstvú a presne tak perlivú, ako si ju práve želáš.
Rozlúčenie s plastom
Rozlúčenie s plastom
Už ani Teba nebaví vláčenie ťažkých fliaš z obchodu? Jediná bombička SodaStream s náplňou na prípravu 60-80l perlivej vody Ti ušetrí 40-50 klasických 1,5l fliaš, ktoré by si musel(a)... ďalej vláčiť z obchodu. 

SPIRIT LOVE RASPBERRY

Limitovaná edícia sady populárneho prístroja Spirit v bielej farbe, dvoch fliaš FUSE s tematikou malín a malinovej príchute.
  • Najpopulárnejší prístroj na výrobu perlivej vody v bielej farbe
  • Sada 2 fliaš s motívmi malín
  • Sada je doplnená o príchuť Malina
Obsah balenia
- 1× prístroj na výrobu perlivej vody Spirit v bielej farbe
- 1× bombička s CO2 potravinárskym plynom
- 1× fľaša FUSE 1 l
- 1× navyše sada 2 fliaš FUSE Maliny
- 1× navyše príchuť SodaStream Malina 500 ml
99,99 €
Cena
89,99 €
-10%

Návod na použitie

Rozšírený popis

Prístroj
Súprava populárneho prístroja na výrobu perlivej vody Spirit, v elegantnej bielej farbe doplnená, o ďalšie dve biele fľaše FUSE s motívmi malín s objemom 1 l. Súčasťou balenia je aj príchuť Malina. Príprava je intuitívna a jednoduchá. Koľkokrát stlačíš mechanické tlačidlo prístroja, tak jemnú, strednú alebo vysokú perlivosť vody dosiahneš. Zasyčanie ventilu ťa upozorní, že je nápoj pripravený.


Tiež vloženie a vybratie fľaše je ľahké. Fľašu stačí jednoducho do prístroja vložiť a zacvaknúť – a je hotovo. Na výrobu kvalitného a chutného perlivého nápoja dokonale postačí voda z tvojho kohútika. Milovníci ochutených nápojov navyše rýchlo zistia, že naše príchute, ktoré stačí v malom množstve priliať do hotovej perlivej vody, sú skvelou alternatívou k ochuteným nápojom bežne predávaným v PET fľašiach a často veľmi dlho skladovaných v obchodoch. Naša cesta naopak zakaždým vedie k úplne čerstvému ​​nápoju. A bez driny s ťahaním balíkov petiek.

Jedna jediná bombička stačí až na 80 l perlivej vody! Výmena prebieha obratom, z ruky do ruky, na viac ako 3 000 miestach. Stačí vyskrutkovať, vymeniť, zaskrutkovať - ​​a perlite ďalej!

Fľaše FUSE malina
Súčasťou tejto sady sú aj ďalšie dve fľaše. Ide o fľaše typu FUSE s motívmi populárnych malín. Každá fľaša má objem 1 l a viečko aj spodný diel sú v bielej farbe. Fľaše nie sú určené na umývanie v umývačke a vode presahujúcej 50 °C.

Príchuť
Sadu uzatvára originálna príchuť SodaStream. Jedná sa o najpopulárnejšiu príchuť zo sortimentu SodaStream príchutí. Z jedného balenia príchuti pripravíš až 12 veľkých SodaStream fliaš hotového nápoja. Pomer riedenia je 1:20. Pomôže ti k tomu viečko, ktoré slúži ako odmerka.
Ako nápoj pripraviť? Príchuť vždy prilievaj až do hotovej perlivej vody, rozhodne nie už pred vložením do prístroja. Pri sýtení nápoja by totiž príchuť spôsobila napenenie a došlo by k nežiaducemu zalepeniu mechanizmu prístroja. Fľašu s pripravenou perlivou vodou nakloň a príchuť pomaly nalievaj po stene. Fľašu zatvor a zľahka premiešaj. A je to!

Krajina pôvodu: Izrael
Výrobca: SodaStream Industries Ltd., Atir Yeda, 1, PO Box 2289, 4464301 Kfar Saba Israel
Alkohol: Alergény: Bez alergénov

Skladovanie: Skladuj v chlade a suchu. Po otvorení uchovávaj v chladničke. Pred upotrebením pretrep.
1
Nainštaluj bombičku ...
Nainštaluj bombičku ...
2
Zacvakni fľašu a nasýť vodu ...
Zacvakni fľašu a nasýť vodu ...
3
Servíruj a uži si svoj nápoj ...
Servíruj a uži si svoj nápoj ...
Tvoju prázdnu CO2 bombičku radi vymeníme u ktoréhokoľvek z našich maloobchodných partnerov.