Moja fľaša
Moja fľaša
Sú k dispozícii v prevedení 1l, 0,7l a 0,5l, v rôznych farebných kombináciách, vrátane sklenenej karafy.
Môj nápoj
Môj nápoj
Máš rád/rada perlivú vodu? Priprav si svoju vlastnú, kedykoľvek dostaneš chuť sa napiť. Vždy čerstvú a presne tak perlivú, ako si ju práve želáš.
Rozlúčenie s plastom
Rozlúčenie s plastom
Už ani Teba nebaví vláčenie ťažkých fliaš z obchodu? Jediná bombička SodaStream s náplňou na prípravu 60-80l perlivej vody Ti ušetrí 40-50 klasických 1,5l fliaš, ktoré by si musel(a)... ďalej vláčiť z obchodu. 

Jet Black & White

Exkluzívna čiernobiela limitovaná edícia v obmedzenom počte kusov.
  • Kompletná sada na výrobu domácej perlivej vody bez ťahania fliaš
  • Obsahuje prístroj na výrobu perlivej vody, bombičku a tlakovú nápojovú fľašu
  • Výmenné miesta bombičiek SodaStream vždy nablízku
Obsah balenia
- 1× prístroj na výrobu perlivej vody JET
- 1× bombička s CO2 potravinárskym plynom
- 1× fľaša JET
Cena
79,99 €

Návod na použitie

Rozšírený popis

Každá značka má svoje populárne stálice, tou našou je tento mimoriadne elegantný prístroj v čiernobielej farbe. Tí, ktorí si ho kúpili pred vami, naňho nedajú dopustiť. Jednoduchý systém obsluhy v rytme – napusti vodu, naskrutkuj fľašu a stlač tlačidlo, čím viackrát, tým perlivejšia voda vznikne. Klasické, efektívne, populárne. Prístroj navyše vie pracovať s litrovými aj pollitrovými fľašami.

Domáca výroba perlivej vody je nielen výhodná, ale aj komfortná (nevyťaháš si ruky až ku kolenám vláčením balenej vody z obchodu), ekologická (nápoj z domáceho výrobníka má až stokrát menší dopad na životné prostredie ako nápoje vo fľašiach) a predovšetkým - máš istotu absolútne čerstvého nápoja, neriskuj, že si kúpiš niečo, čo stálo niekoľko týždňov v sklade.

Výmena bombičky prebieha obratom, z ruky do ruky, na viac ako troch tisícoch miestach, takže to na niektorej z nich dozaista nemáš ďaleko. Stačí vyskrutkovať, vymeniť, zaskrutkovať - a perlíš ďalej! A keď si do vlastnoručne vyrobenej perlivej vody pridáš kúsok ovocia, trochu niektorej z našich príchutí alebo prileješ víno, máš na výber z pestrej palety chutí – a nemusel si urobiť jediný krok navyše.
1
Servíruj a uži si svoj nápoj ...
Servíruj a uži si svoj nápoj ...
2
Zacvakni fľašu a nasýť vodu ...
Zacvakni fľašu a nasýť vodu ...
3
Nainštaluj bombičku ...
Nainštaluj bombičku ...
Tvoju prázdnu CO2 bombičku radi vymeníme u ktoréhokoľvek z našich maloobchodných partnerov.