Bombička+CO2 samostatná

Koľko bombičiek potrebuješ?
*Tip profesionála: Aby bublinky nikdy nedošli, odporúčame mať doma 3 bombičky, nech sú vždy po ruke a máš dosť času na výmenu prázdnej.
Rezervná bombička k prístrojom na výrobu perlivej vody

Rozšírený popis

Rezervná bombička pre prístroje na výrobu domácej perlivej vody SodaStream

Srdcom systému Sodastream sú bombičky s plynovou náplňou CO2. Z jednej bombičky je možné pripraviť až 60-80 l perlivej vody – v závislosti od intenzity sýtenia.


Ak sa minie plyn v bombičke, môžeš ju jednoducho vymeniť len za cenu plynu. Autorizované predajne a výmenné miesta sú Ti vždy nablízku v celej republike (vyše 700 predajní po celej SR). Výmena prázdnej bombičky za plnú stojí 8,99 € s DPH. Ak by si si vždy pripravoval len stredne sýtenú vodu (bombička v tomto prípade vystačí na max. 70 l), tak Ťa 1 liter nápoja bude stáť cca 0,13 € (8,99 € / 70 l).  Keď to porovnáš s cenou za 1 liter balenej vody, tak príprava domácej perlivej vody je určite lacnejšia.


Výmena prázdnej bombičky

Došiel Ti plyn v bombičke? Žiadny problém, využi niektoré z našich viac ako 700 partnerských predajní po celej krajine alebo si objednaj výmenu bombičky s doručením domov spolu aj s bežným nákupom cez LUNYS.SK.

Predajcovia

Všetky výmenné miesta bombičiek
Všetky výmenné miesta bombičiek
Chcem si vymeniť bombičku
Chcem si vymeniť bombičku
Predajne sortimentu SodaStream a výmenné miesta bombičiek
Predajne sortimentu SodaStream a výmenné miesta bombičiek
Chcem si kúpiť prístroj, príchuť, iné
Výmena bombičky s možnosťou doručenia domov po celej SR
Tvoju prázdnu CO2 bombičku radi vymeníme u ktoréhokoľvek z našich maloobchodných partnerov.