Bombička+CO2 samostatná CQC

Koľko bombičiek potrebuješ?
*Tip profesionála: Aby bublinky nikdy nedošli, odporúčame mať doma 3 bombičky, nech sú vždy po ruke a máš dosť času na výmenu prázdnej.
Rezervná bombička k prístrojom na výrobu perlivej vody CQC

Rozšírený popis

Viac užívateľského komfortu vďaka patentovanému systému uchytenia Quick Connect (CQC)

Filozofiou SodaStream je ponúknuť zákazníkovi maximálne intuitívny a nenáročný spôsob prípravy domácej perlivej vody. Inovácie sa dočkala aj bombička s potravinárskym CO2. Najnovšie odpadá potreba skrutkovania – nová bombička je totiž vybavená systémom rýchleho uchytenia Quick Connect, vďaka ktorému ju do prístroja založíš jednoduchým zacvaknutím. Novú bombičku spoznáš už na prvý pohľad - je totiž ružová.

Bombička s potravinárskym plynom CO2, zvládne pripraviť až 80 l sódy od 0,13 € za liter. Výroba tvojho obľúbeného perlivého nápoja je tak nielen praktická, ale aj ekonomická. Po jej spotrebovaní ju jednoducho vymeníš vďaka patentovanému systému Quick Connect. Stačí iba odklopiť zadnú časť prístroja na výrobu perlivej vody, zdvihnúť úchyt, vybrať prázdnu bombičku a nasadiť novú, plnú – cvak a môžeš ďalej pokračovať v príprave perlivého nápoja.
 
Aj túto bombičku môžeš po spotrebovaní plynu vymeniť u našich autorizovaných predajcov, ktorých zoznam sa postupne rozrastá. Odporúčaná maloobchodná cena za jej výmenu je 8,99 €.
A ak nechceš na perlivú vodu čakať do návštevy predajne alebo nákupu v online obchode, môžeš si zaobstarať samostatne aj bombičku náhradnú.

Výmena prázdnej bombičky

Došiel Ti plyn v bombičke? Žiadny problém, využi niektoré z našich viac ako 700 partnerských predajní po celej krajine alebo si objednaj výmenu bombičky s doručením domov spolu aj s bežným nákupom cez LUNYS.SK.

Predajcovia

Všetky výmenné miesta bombičiek
Všetky výmenné miesta bombičiek
Chcem si vymeniť bombičku
Chcem si vymeniť bombičku
Predajne sortimentu SodaStream a výmenné miesta bombičiek
Predajne sortimentu SodaStream a výmenné miesta bombičiek
Chcem si kúpiť prístroj, príchuť, iné
Výmena bombičky s možnosťou doručenia domov po celej SR
Tvoju prázdnu CO2 bombičku radi vymeníme u ktoréhokoľvek z našich maloobchodných partnerov.