Dôležité oznámenie k etiketám bombičiek SodaStream

Upozorňujeme všetkých milovníkov bubliniek, že od konca roka 2019 máme na SK trhu v obehu 2 typy etikiet originálnych bombičiek SodaStream. 

Zmena sa týka:
- výmenných bombičiek SodaStream, ktoré sa menia prázdne za plné u našich predajcov
- a samostatne v kartónovom balení predávaných bombičiek SodaStream (tzv. rezervné bombičky)

V súvislosti s vyššie uvedením môže nastať situácia, že v jednej predajni môže mať predajca bombičky s doteraz známou klasickou zeleno-bielo-modrou etiketou, ale v ďalšej predajni už môžu mať bombičku s novou, modrou etiketou. Obe bombičky sú stále originálne bombičky SodaStream, len výrobca sa minulý rok rozhodol pre celosvetovú zmenu etikiet po dlhých rokoch, aby aj bombičky korešpondovali s farebnou identitou značky, ktorá sa aktuálne nesie v znamení modrej (viď. napr. balenie našich prístrojov, fliaš). 

Naši autorizovaní predajcovia v celej SR sú povinní vymieňať jeden aj druhý typ bombičky. Bombičku so starou etiketou musia vymeniť za novú a naopak. Sú to stále originálne bombičky SodaStream a neexistuje žiadny dôvod na to, aby jeden alebo druhý typ bombičky odmietli vymeniť. Ak by predsalen boli nejaké nezrovnalosti v tejto veci, môžeš nám ich nahlásiť e-mailom na adrese: info@sodastream.sk