Novinky

Spoločnosť SodaStream je popredným svetovým výrobcom a distribútorom systémov pre domácu výrobu perlivej vody a sýtených nápojov. Spotrebiteľom umožňuje ľahko a okamžite vytvoriť z obyčajnej vody perlivú, prípadne ochutenú perlivú vodu.

Spirit One Touch - perlivá voda jediným dotykom

Spirit One Touch predstavuje najmodernejší spôsob prípravy perlivej vody v pohodlí domova. Tri nenápadné, na modro podsvietené tlačidlá so symbolom jednej, dvoch, alebo troch kvapiek odlišujú Spirit One Touch od ostatných prístrojov tejto modelovej rady. 

LEGENDA SLNEČNÉHO TALIANSKA V SKLENENOM POHÁRI

Predstavujeme nový sirup s názvom Italian Spritz, vďaka ktorému vyčaruješ legendárny taliansky nápoj pre celú rodinu i priateľov.

SODASTREAM SKLADÁ KLOBÚK NA POČESŤ JEHO VELIČENSTVA PRINCA HARRYHO A MEGAN MARKLE

Pri príležitosti pripravovanej kráľovskej svadby sme vytvorili limitovanú edíciu fliaš s viečkami v tvare kráľovských klobúkov. Exkluzívna edícia fliaš bude predmetom dražby a získané finančné prostriedky poputujú nadácii Surfers Against Sewage bojujúcej proti plastovému odpadu. Tú si vybrala kráľovská rodina ako jednu z oficiálnych svadobných charít.

SodaSoak

Značka SodaStream si v reklame robí žarty sama zo seba


Hviezda reality show Shahs of Sunset Reza Farahan a herec známy zo seriálu Hry o tróny Thor Björnsson propagujú v satirickom spote produkt zvaný SodaSoak.
 

Crystal White - krištáľová elegancia

Prichádza novinka Crystal White; elegantný a dizajnovo prepracovaný prístroj na výrobu perlivej vody so sklenenou karafou pre dokonalý pôžitok z domácej perlivej vody. 

Pridaj sa k revolúcii

Zabudni na nudné ponuky práce a pridaj sa k nám!

VÝHERCOVIA SÚŤAŽE TROPICAL

V prvom rade by sme sa chceli poďakovať všetkým súťažiacim, ktorí sa zapojili do našej súťaže s kolekciou výrobkov TROPICAL.
Víkendové pobyty vyhrávajú: Zuzana S. (Divina); Denisa K. (Brezno), Marcela S. (Hertník), Helena H. (Nitra), Milan M. (Skalica). 
 

VIDEORECEPTY OD MAJSTRA SVETA

Priprav si skvelé koktejly na letnú party s majstrom sveta z roku 2011 v miešaní drinkov v kategórii nealko! 

Detské fľaše SodaStream v darčekovej edícii Žížaláci

Sada detských fliaš a edukačného materiálu v limitovanej darčekovej edícii. 
 

SodaStream SPIRIT - domáce bublinky ešte jednoduchšie

Inšpirácia prichádza s našou novinkou SodaStream SPIRIT, ktorú uvádzame na slovenský trh v marci tohto roku. Poteší najmä tých, ktorí si potrpia na štýlovom a pritom maximálne funkčnom dizajne. 

Prístroj je vybavený funkciami, ktoré prípravu domácich bubliniek maximálne zjednodušujú.  Fľašu vďaka inovatívnemu systému uchytenia "Snap-Lock“ stačí len nasadiť bez nutnosti skrutkovania, takže obsluhu s prehľadom zvládnu aj deti čí starší ľudia. 

Bude dostupný v bielom, čiernom a červenom prevedení, teda klasických  farbách, ktoré výborne ladia s ostatným vybavením kuchyne.

Elegantný a štíhly tvar prístroja, funkcia automatického uchytenia fľaše bez skrutkovania, prepracovaný dizajn do posledného detailu a tichá prevádzka - to je SPIRIT. 

 

Dôležité upozornenie na stiahnutie výrobku z trhu

Plastové nápojové fľaše k prístrojom na výrobu perlivej vody Sodastream s viditeľne modrým odtieňom fľaše, s natlačeným dátumom použiteľnosti 04/2020 a označením "vhodné do umývačiek riadu". 

 

TY EŠTE STÁLE VLÁČIŠ PLASTOVÉ FĽAŠE? NEHANBÍŠ SA?!

Pozri si naše nové video s ikonami seriálu Hra o tróny a už sa raz a navždy vykašli na plastové fľaše!

#ShameorGlory
#F**kplasticbottles
#SodaStream

Ladies Edition

SodaStream Ladies Edition B&W - to je špeciálna edícia atraktívnych fliaš do kabelky pre ženy.

VÝMENA BOMBIČIEK JE JEDNODUCHÁ A DOSTUPNÁ

Ak máš prázdnu bombičku, jednoducho ju vymeň za plnú vo viac ako 500 predajniach v SR. 
 

SodaStream WATERS

SodaStream WATERS - nová éra ochutenej perlivej vody
 

AKO SI VYROBIŤ ČERSTVÚ PERLIVÚ VODU

Krátkym videom Ti názorne ukážeme, ako jednoduché je pripraviť si osviežujúci perlivý nápoj pomocou prístroja PLAY, ktorý je určite správnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú jednoduchosť, eleganciu, ale zároveň komfortnú obsluhu pri každodennom používaní prístroja.
 

VLÁČENIE FLIAŠ JE UŽ MINULOSŤ

Hlavná výhoda výroby domácej perlivej vody je možnosť kedykoľvek si ju pripraviť a úplne čerstvú vypiť. Ďalšou veľkou výhodou je, že nemusíš vláčiť domov ťažké fľaše balených vôd z obchodov.