Novinky

Spoločnosť SodaStream je popredným svetovým výrobcom a distribútorom systémov pre domácu výrobu perlivej vody a sýtených nápojov. Spotrebiteľom umožňuje ľahko a okamžite vytvoriť z obyčajnej vody perlivú, prípadne ochutenú perlivú vodu.

Pridaj sa k revolúcii

Zabudni na nudné ponuky práce a pridaj sa k nám!

VÝHERCOVIA SÚŤAŽE TROPICAL

V prvom rade by sme sa chceli poďakovať všetkým súťažiacim, ktorí sa zapojili do našej súťaže s kolekciou výrobkov TROPICAL.
Víkendové pobyty vyhrávajú: Zuzana S. (Divina); Denisa K. (Brezno), Marcela S. (Hertník), Helena H. (Nitra), Milan M. (Skalica). 
 

VIDEORECEPTY OD MAJSTRA SVETA

Priprav si skvelé koktejly na letnú party s majstrom sveta z roku 2011 v miešaní drinkov v kategórii nealko! 

Detské fľaše SodaStream v darčekovej edícii Žížaláci

Sada detských fliaš a edukačného materiálu v limitovanej darčekovej edícii. 
 

SodaStream SPIRIT - domáce bublinky ešte jednoduchšie

Inšpirácia prichádza s našou novinkou SodaStream SPIRIT, ktorú uvádzame na slovenský trh v marci tohto roku. Poteší najmä tých, ktorí si potrpia na štýlovom a pritom maximálne funkčnom dizajne. 

Prístroj je vybavený funkciami, ktoré prípravu domácich bubliniek maximálne zjednodušujú.  Fľašu vďaka inovatívnemu systému uchytenia "Snap-Lock“ stačí len nasadiť bez nutnosti skrutkovania, takže obsluhu s prehľadom zvládnu aj deti čí starší ľudia. 

Bude dostupný v bielom, čiernom a červenom prevedení, teda klasických  farbách, ktoré výborne ladia s ostatným vybavením kuchyne.

Elegantný a štíhly tvar prístroja, funkcia automatického uchytenia fľaše bez skrutkovania, prepracovaný dizajn do posledného detailu a tichá prevádzka - to je SPIRIT. 

 

Dôležité upozornenie na stiahnutie výrobku z trhu

Plastové nápojové fľaše k prístrojom na výrobu perlivej vody Sodastream s viditeľne modrým odtieňom fľaše, s natlačeným dátumom použiteľnosti 04/2020 a označením "vhodné do umývačiek riadu". 

 

TY EŠTE STÁLE VLÁČIŠ PLASTOVÉ FĽAŠE? NEHANBÍŠ SA?!

Pozri si naše nové video s ikonami seriálu Hra o tróny a už sa raz a navždy vykašli na plastové fľaše!

#ShameorGlory
#F**kplasticbottles
#SodaStream

Ladies Edition

SodaStream Ladies Edition B&W - to je špeciálna edícia atraktívnych fliaš do kabelky pre ženy.

VÝMENA BOMBIČIEK JE JEDNODUCHÁ A DOSTUPNÁ

Ak máš prázdnu bombičku, jednoducho ju vymeň za plnú vo viac ako 500 predajniach v SR. 
 

SodaStream WATERS

SodaStream WATERS - nová éra ochutenej perlivej vody
 

AKO SI VYROBIŤ ČERSTVÚ PERLIVÚ VODU

Krátkym videom Ti názorne ukážeme, ako jednoduché je pripraviť si osviežujúci perlivý nápoj pomocou prístroja PLAY, ktorý je určite správnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú jednoduchosť, eleganciu, ale zároveň komfortnú obsluhu pri každodennom používaní prístroja.
 

VLÁČENIE FLIAŠ JE UŽ MINULOSŤ

Hlavná výhoda výroby domácej perlivej vody je možnosť kedykoľvek si ju pripraviť a úplne čerstvú vypiť. Ďalšou veľkou výhodou je, že nemusíš vláčiť domov ťažké fľaše balených vôd z obchodov.