Sada fliaš Fuse Black 2x1 L vhodné do umývačky na riad

  • Sada 2 ks fliaš typu FUSE pre prístroje na výrobu perlivej vody
  • Vhodné do umývačky na riad 
  • Odporúčaná teplota umývania (55-70 °C), spodný kôš (bez vrchnáka)
  • Atraktívny dizajn v jednoduchej čiernej farbe
  • Materiál: Tritan (bez BPA a iných škodlivých látok)
  • Objem fľaše je 1 liter
  • Kompatibilný so všetkými domácimi prístrojmi na výrobu perlivej vody SodaStream, okrem výrobníků JET™,COOL™, CRYSTAL™ a REVOLUTION™
Hodí sa toto príslušenstvo pre môj prístroj?
Cena
17,99 €

Návod na použitie

Rozšírený popis

Sada fliaš Fuse Black 2 × 1 L vhodné do umývačky riadu
 
Sada fliaš typu FUSE pre prístroje na výrobu perlivé vody - vhodné do umývačky riadu
Sada 2 ks fliaš pre prístroje na výrobu domácej perlivej vody SodaStream. Atraktívny dizajn v jednoduchej čiernej farbe.
 
Univerzálna fľaša Sodastream vyrobená z materiálu TRITAN, ktorý umožňuje umývanie fliaš v umývačke na riad. Odporúčaná teplota umývania (55-70 °C), spodný kôš (bez vrchnáka).

Základné špecifikácie:
​Objem: 1 liter
Počat fliaš: 2
Voda: Vhodné pre neperlivú aj perlivú vodu
Umývanie: Vhodné aj do umývačky na riad (max. 70°C)
Materiál: Tritan (bez BPA a iných škodlivých látok)
Použitie: Vhodné na cestovanie, výlety, športové aktivity, do školy či práce.
Kompatibilné vo všetkými prístrojmi na výrobu domácej perlivej vody SodaStream, okrem prístrojov JET™,COOL™, CRYSTAL™ a REVOLUTION™

Čo je TRITAN:
Ide o jedinečný plastový materiál, ktorý svojimi vlastnosťami pripomína sklo, ale stále si zachováva svoje vlastné výhody plastu. Materiál nepohlcuje žiadne pachy, nezafarbí sa (nezožltne), je veľmi pružný - odolný, možno ho umývať v umývačke na riad (55 - 70 °C), UV rezistentný - zaistí dlhšiu trvanlivos nápojov a neobsahuje BPA či iné škodlivé látky. 

Životnosť fľaše pri príprave perlivej vody v prístroji SodaStream
Na prípravu perlivej vody nikdy nepoužívaj fľašu, ktorá je poškodená, zdeformonovaná či javí iné známky poškodenia, prípadne bol prekročený dáum jej použiteľnosti, vyznačený na fľaši. Použitie fľaše mimo prístroja na prípravu perlivej vody NIE JE obmedzené dátumom použiteľnosti.

Prečo má fľaša dátum použiteľnosti?
Materiál fľaše musí počas niekoľkých rokoch pri používaní v prístroji na výrobu perlivej vody dlhodobo a opakovane odolávať tlaku CO2 plynu z bombičky. Materiál, z ktorého je fľaša vyrobená, sa v dôsledku toho opotrebováva a starne. Aby sme mali istotu, že je maximálne postarané o tvoje bezpečie, má každá fľaša stanovený dátum použiteľnosti, ktorý nájdeš priamo na fľaši. NIKDY nepoužívaj fľašu v prístroji na prípravu perlivej vody po uplynutí tohto dátumu a fľašu nahraď novou, ktorá ti bude spoľahlivo slúžiť ďalších niekoľko rokov. Použitie fľaše mimo prístroj na prípravu perlivej vody NIE JE obmedzené dátumom použiteľnosti.  
Kompatibilita fľaše s prístrojmi SodaStream
Tvoju prázdnu CO2 bombičku radi vymeníme u ktoréhokoľvek z našich maloobchodných partnerov.