SodaStream

Fľaša FUSE DuoPack 1l | Kvetiny

  • sada 2 ks opakovane použiteľných fliaš na prípravu perlivej vody 
  • atraktívny dizajn s kvetinovým vzorom
  • štýlový dizajn fliaš v tvare kvapky
  • vhodná len k prístrojom SodaStream Spirit, Play, Source, Power, Genesis
Odporúčaná MOC
11,99 €
Kde kúpiť?
2 ks vysoko odolných plastových fliaš v jednom balení. Fľaše sú vyrobené z bezpečného plastu, ktorý odoláva zvýšeným tlakom, bez použitia chemickej látky BPA (Bisfenol A). Balenie obsahuje 2 ks fliaš s celkovým objemom 1l. Prevádzkový objem jednej fľaše pri sýtení vody je 0,84 l (po rysku maxima). 


KOMPATIBILITA 
s nasledujúcimi prístrojmi Sodastream: Spirit, Play, Source, Power, Genesis

- Fľaše nie je možné umývať v umývačke riadu alebo vo vode, ktorej teplota je vyššia, ako 50°C
- Fľaše sú určené len na prípravu čistej perlivej vody.
- Neodporúčame používať fľaše, ktoré sú poškodené, zdeformované, alebo bol prekročený dátum použiteľnosti vytlačený na fľaši.


PREČO MAJÚ FĽAŠE SODASTREAM DÁTUM POUŽITEĽNOSTI?

Materiál fľaše musí počas niekoľkých rokov používania v prístroji na výrobu domácej perlivej vody dlhodobo a opakovane odolávať tlaku pri sýtení a materiál fľaše z tohto dôvodu sa opotrebováva a starne. Bezpečnosť zákazníkov pri používaní našich produktov je pre nás prvoradá a preto každá fľaša má stanovený dátum použiteľnosti, ktorý je vytlačený priamo na fľaši. NIKDY nepoužívaj fľašu na sýtenie po uplynutí tohto dátumu, ale radšej si zakúp novú, ktorá Ti bude spoľahlivo slúžiť niekoľko rokov. 


ČO ROBIŤ S FĽAŠOU, KTOREJ UPLYNUL DÁTUM POUŽITEĽNOSTI? 
Vôbec ju nemusíš hneď vyhadzovať, ale môžeš ju použiť napr. na polievanie kvetov, skladovanie nejakej inej tekutiny, môžeš ju použiť aj ako vázu, dekoráciu, prípadne ako šporkasu. Fantázii sa medze nekladú... Podstatné je to, aby sa takáto fľaša už ďalej nepoužívala na sýtenie vody v prístroji na výrobu perlivej vody. 

BPA free

BPA free

Vyrobené zo zdravotne nezávadného plastu bez BPA.
Set 2 ks fliaš

Set 2 ks fliaš

Fľaše s označením FUSE je možné použiť s modelmi výrobníkov perlivej vody SodaStream: Spirit, Power, Play, Source, Pure a Genesis. 
Nadčasový dizajn

Nadčasový dizajn

Moderné fľaše s motívom kvetín. 
Odporúčaná MOC
11,99 €
Kde kúpiť?