Fľaša Fuse Metal 1l vhodná do umývačky na riad

  • Fľaša typu FUSE pre prístroje na výrobu perlivej vody
  • Vhodná do umývačky na riad 
  • Odporúčaná teplota umývania (55-70 °C), spodný kôš (bez vrchnáka)
  • Atraktívny dizajn v nerezovým dnom a uzáverom
  • Materiál: Tritan (bez BPA a iných škodlivých látok)
  • Objem fľaše: 1 l
  • Kompatibilná so všetkými prístrojmi na výrobu perlivej vody SodaStream okrem prístrojov okrem JET™,COOL™, CRYSTAL™ a  REVOLUTION™
Hodí sa toto príslušenstvo pre môj prístroj?
Cena
13,99 €

Návod na použitie

Rozšírený popis

Fľaša Fuse Metal 1 l vhodná do umývačky na riad

Fľaša typu Fuse pre prístroje na výobu perlivej vody - vhodná aj do umývačky riadu s nerezovými prvkami.

Univerzálna fľaša SodaStrem je vyrobená z materiálu TRITAN, ktorý ju umožňuje umývať v umývačke na riad. Odporúčaná teplota na umývanie fliaš v umývačke na riad je (55-70 °C), spodný kôš (bez vrchnáka). 

Základné špecifikácie: 
Objem:
1 liter
Počet fliaš: 1 ks
Voda: Vhodné pre neperlivú a perlivú vodu
Umývanie: Vhodné aj do umývačky riadu (55-70 °C)
Materiál: Tritan (bez BPA a iných škodlivých látok)
Použitie: Vhodné na cestovanie, výlety, športové aktivity, do školy či práce
Kompatibilná so všetkými prístrojmi na výrobu perlivej vody SodaStream okrem prístrojov JET™,COOL™,  CRYSTAL™  a REVOLUTION™

Čo je TRITAN:
Ide o jedinečný plastový materiál, ktorý svojimi vlastnosťami pripomína sklo, ale stále si zachováva svoje vlastné výhody plastu. Materiál nepohlcuje žiadne pachy, nezafarbí sa (nezožltne), je veľmi pružný - odolný, možno ho umývať v umývačke na riad (55 - 70 °C), UV rezistentný - zaistí dlhšiu trvanlivos nápojov a neobsahuje BPA či iné škodlivé látky. 

Životnosť fľaše pri príprave perlivej vody v prístroji SodaStream
Na prípravu perlivej vody nikdy nepoužívaj fľašu, ktorá je poškodená, zdeformonovaná či javí iné známky poškodenia, prípadne bol prekročený dáum jej použiteľnosti, vyznačený na fľaši. Použitie fľaše mimo prístroja na prípravu perlivej vody NIE JE obmedzené dátumom použiteľnosti.

Prečo má fľaša dátum použiteľnosti?
Materiál fľaše musí počas niekoľkých rokoch pri používaní v prístroji na výrobu perlivej vody dlhodobo a opakovane odolávať tlaku CO2 plynu z bombičky. Materiál, z ktorého je fľaša vyrobená, sa v dôsledku toho opotrebováva a starne. Aby sme mali istotu, že je maximálne postarané o tvoje bezpečie, má každá fľaša stanovený dátum použiteľnosti, ktorý nájdeš priamo na fľaši. NIKDY nepoužívaj fľašu v prístroji na prípravu perlivej vody po uplynutí tohto dátumu a fľašu nahraď novou, ktorá ti bude spoľahlivo slúžiť ďalších niekoľko rokov. Použitie fľaše mimo prístroj na prípravu perlivej vody NIE JE obmedzené dátumom použiteľnosti.  
Kompatibilita fľaše s prístrojmi SodaStream
Tvoju prázdnu CO2 bombičku radi vymeníme u ktoréhokoľvek z našich maloobchodných partnerov.