Limitovaná edícia
SodaStream Ice Tea

Limitovaná Edícia TERRA Ice Tea

Čistý dizajn nového prístroja TERRA v čiernej farbe, kombinujúci matnú a lesklú povrchovú textúru, teraz v limitovanej edícii s tématikou ľadového čaju. V balení nájdeš špeciálnu opakovane použiteľnú fľašu Fuse s objemom 1 liter vhodnú do umývačky riadu, s farebnými motívmi čajových listov a novú ružovú bombičku so systémom rýchleho uchytenia QuickConnect. Táto "limitka" je doplnená o originálnu príchuť ľadového čaju broskyňa s objemom 500 ml, z ktorej si môžeš priraviť až 12 veľkých  SodaStream fliaš  s hotovým nápojom. Fľaša sa do prístroja vloží jednoduchým zacvaknutím, bez nutnosti skrutkovania. 
Limitovaná Edícia TERRA Ice Tea Peach
Lahodné príchute ľadových čajov

Stačí si vybrať z dvoch príchutí. Dilema medzi sladkou chuťou broskyňovej šťavy alebo ostrejším prevedením s dôrazným citrónom se dá vyriešiť len jedným spôsobom. Ochutnaj oba. Do našej tohtoročnej letnej limitovanej edície ľadových čajov s ovocnou šťavou sme po starostlivom vyberaní a ochutnávaní zvolili dve príchute. Ľadový čaj Broskyňa 500 ml s príjemným dozvukom sladkej ovocnej šťavy z broskýň a Ľadový čaj Citrón 500 ml s výraznou citrónovou šťavou. Z jedného 500 ml si môžeš pripraviť až 12 veľkých SodaStream fliaš s hotovým nápojom.
Lahodné príchute ľadových čajov
Limitovaná edícia fliaš FUSE Ice Tea

V limitovej edícii Ice Tea nájdeš aj fľaše FUSE v dizajne Ice Tea s minimalistickými motívmi čajových listov s tmavomodrým vrchnákom a dnom, ktoré si môžeš zakúpiť samostatne. Celkový objem fľaše FUSE je 1 liter a môžeš ich použiť s modelmi prístrojov: Spirit, Terra, Art, Duo, Play, Power, Pure a Genesis.
Limitovaná edícia fliaš FUSE Ice Tea
Limitovaná edícia fliaš JET Ice Tea

V limitovej edícii Ice Tea nájdeš aj fľaše JET v dizajne Ice Tea s minimalistickými motívmi čajových listov s tmavomodrým vrchnákom a dnom, ktoré si môžeš zakúpiť samostatne. Celkový objem fľaše je 1 liter. Fľaše JET sú kompatibilné so všetkými prístrojmi na výrobu perlivej vody SodaSteam, okrem prístrojov Crystal, Duo/E-Duo a Penguin.
Limitovaná edícia fliaš JET Ice Tea