Obchodné reťazce

Odporúčame nasledovné obchodné reťazce:

HĽADAJ VŽDY LEN AUTORIZOVANÝCH PREDAJCOV A VÝMENNÉ MIESTA

Upozorňujeme užívateľov systému SodaStream,  že u niektorých predajcov (napr. predajne Okay), im môže byť vymenená alebo ponúknutá výmena ich originálnej bombičky SodaStream za výrobok inej značky.

Ak Ti predajca ponúkne bombičku inej značky výmenou za Tvoju originálnu bombičku SodaStream, jedná sa o neautorizované výmenné miesto, ktoré nie je certifikované systémom SodaStream a spoločnosť  SodaStream neposkytuje žiadnu garanciu za spoľahlivé a bezpečné použitie takejto neoriginálnej bombičky a zrieka sa zodpovednosti za jej prípadné zlyhanie. Preto žiadaj vždy len ORIGINÁLNU A ORIGINÁLNE PLNENÚ BOMBIČKU SODASTREAM.

Všetky autorizované miesta SodaStream vymieňajú len originálne bombičky SodaStream a zaručujú tak absolútnu spoľahlivosť a bezpečnosť celého systému SodaStream.

SodaStream

AKO SPOZNÁŠ ORIGINÁLNE PLNENÚ BOMBIČKU SODASTREAM?

Každá bombička má z dôvodu bezpečnosti stanovenú životnosť. Pri každom plnení v našom závode sa eviduje pre tento účel výrobné číslo bombičky a kontroluje sa aj jej celkový technický stav. Pri akejkoľvek pochybnosti sa ihneď vyradí a nahradí sa novou bombičkou. Jedine touto cestou sme schopní zaručiť bezpečnosť a prvotriednu kvalitu používanej CO2 náplne.

Originálnu bombičku spoznáš podľa nasledujúcich ochranných prvkov:

  • Logo spoločnosti SodaStream na etikete bombičky
  • Horná časť (okolo ventilu) je obalená fóliou s logom SodaStream

Spoločnosť SodaStream z bezpečnostných dôvodov nikomu neposkytla autorizáciu na plnenie bombičiek SodaStream, ani na používanie iných ako originálnych bombičiek v prístrojoch značky SodaStream.