Hrdo predstavujeme novú fľašu s najkrajším motívom

Originálny, rozpoznateľný a nezameniteľný je dizajn limitovanej série fliaš, s ktorou prichádzame výlučne na slovenský trh. Čičmianskym motívom spájame tradičné a súčasné, minulosť a dnešok, rozvoj a udržateľnosť.

Využili sme výnimočnú príležitosť možnosti výroby fliaš s domácim motívom a siahli sme po čičmianskom ornamente. „Inšpirácia neprišla náhodou. Vzor je symbolom Slovenska, zapísaný je aj v kultúrnom dedičstve Unesco. Nikde inde na svete nenájdete takéto domy, takýto vzor, ani takúto fľašu,“ hovorí Attila Forgon, produktový manažér pre SodaStream na Slovensku.

Pri voľbe motívu sme spolupracovali s agentúrou 10/10 Communications. „Výber bol náročný. V hre bolo niekoľko návrhov od symbolov slovenskej štátnosti cez prírodné krásy až po historické budovy. Na konci dňa sme sa ale zhodli, že žiaden nevystihuje hneď na prvý pohľad Slovensko aj SodaStream tak, ako práve spojenie troch finálnych prvkov. Kohút je symbolom hrdosti, sily, odvahy a v ľudovej tvorbe sa používal aj na ochranu pred zlými silami. Kvet vyjadruje radosť, nádej a čistotu a význam srdca pozná každý,“ odkrývajú pozadie výberu Katarína Droppová a Michaela Hanáková zo spoločnosti 10/10 Communications.

Viac informácií o "našej fľaši" nájdeš kliknutím SEM.