SodaStream

Fľaša TriPack 1l | 30 rokov slobody

  • limitovaná edícia fliaš vyrobená pri príležitosti 30. výročia Nežnej revolúcie 
  • vyrobené len pre Slovenskú republiku a Česko 
  • balenie obsahuje 3x 1l opakovane použiteľné fľaše na prípravu perlivej  vody 
  • každá z fliaš má jeden z ikonických symbolov Nežnej revolúcie 
  • vhodná k všetkým prístrojom SodaStream (okrem modelov Crystal a Penguin) 
Odporúčaná MOC
14,75 €
Kde kúpiť?

Touto novou kolekciou fliaš chceme pripomenúť aj našim zákazníkom 30 rokov slobody, za ktorú všetci vďačíme odvážnym a statočný ľuďom, ktorí ju pre nás vybojovali.  V balení sa nachádzajú 3 fľaše, v národných farbách a na každej z nich je iný, charakteristický motív, pripomínajúci november 1989. Limitovanú edíciu sme pripravili pre slovenský a český trh vo veľmi obmedzenom počte kusov (celkovo 4000). 

3 ks vysoko odolných plastových fliaš v jednom balení. Fľaše sú vyrobené z bezpečného plastu, ktorý odoláva zvýšeným tlakom, bez použitia chemickej látky BPA (Bisfenol A). Balenie obsahuje 3 ks fliaš s celkovým objemom 1l/ks. Prevádzkový objem jednej fľaše pri sýtení vody je 0,84 l (po rysku maxima). 

KOMPATIBILITA
s nasledujúcimi prístrojmi Sodastream: Power, Source, Play, Spirit, Fizz, Pure, Jet, Fizz, Dynamo, Genesis, Cool

- Fľaše nie je možné umývať v umývačke riadu alebo vo vode, ktorej teplota je vyššia, ako 50°C
- Fľaše sú určené len na prípravu čistej perlivej vody.
- Neodporúčame používať fľaše, ktoré sú poškodené, zdeformované, alebo bol prekročený dátum použiteľnosti vytlačený na fľaši.


PREČO MAJÚ FĽAŠE SODASTREAM DÁTUM POUŽITEĽNOSTI?
Materiál fľaše musí počas niekoľkých rokov používania v prístroji na výrobu domácej perlivej vody dlhodobo a opakovane odolávať tlaku pri sýtení a materiál fľaše z tohto dôvodu sa opotrebováva a starne. Bezpečnosť zákazníkov pri používaní našich produktov je pre nás prvoradá a preto každá fľaša má stanovený dátum použiteľnosti, ktorý je vytlačený priamo na fľaši. NIKDY nepoužívaj fľašu na sýtenie po uplynutí tohto dátumu, ale radšej si zakúp novú, ktorá Ti bude spoľahlivo slúžiť niekoľko rokov.


ČO ROBIŤ S FĽAŠOU, KTOREJ UPLYNUL DÁTUM POUŽITEĽNOSTI? 
Vôbec ju nemusíš hneď vyhadzovať, ale môžeš ju použiť napr. na polievanie kvetov, skladovanie nejakej inej tekutiny, môžeš ju použiť aj ako vázu, dekoráciu, prípadne ako šporkasu. Fantázii sa medze nekladú... Podstatné je to, aby sa takáto fľaša už ďalej nepoužívala na sýtenie vody v prístroji na výrobu perlivej vody. 

BPA free

BPA free

Vyrobené zo zdravotne nezávadného plastu bez BPA. 
Fľaša JET

Fľaša JET

Fľaše typu JET sú kompatibilné s nasledujúcimi prístrojmi na výrobu perlivej vody: Jet, Play, Source, Genesis, Fizz, Dynamo, Pure, Spirit, Revolution, Power.
Limitovaná edícia

Limitovaná edícia

Limitovaná edícia fliaš s ikonickými symbolmi Nežnej revolúcie vyrobená len pre SR a ČR. 
 
Odporúčaná MOC
14,75 €
Kde kúpiť?