Dôležité upozornenie na stiahnutie výrobku z trhu

Plastové nápojové fľaše k prístrojom na výrobu perlivej vody Sodastream s viditeľne modrým odtieňom fľaše, s natlačeným dátumom použiteľnosti 04/2020 a označením "vhodné do umývačiek riadu". 

 

DȎLEŽITÉ UPOZORNENIE NA STIAHNUTIE VÝROBKU Z TRHU

týkajúce sa plastových nápojových fliaš k prístrojom na výrobu perlivej vody Sodastream s viditeľne modrým odtieňom fľaše, s natlačeným dátumom použiteľnosti 04/2020 a označením "vhodné do umývačiek riadu". 
ss-lahev-1.jpg

Na základe zistení spoločnosti SodaStream vykazuje obmedzené množstvo plastových nápojových fliaš pre prístroje na výrobu perlivej vody predmetnej značky, ktoré je možné identifikovať podľa splnení všetkých troch nasledujúcich znakov: modrý odtieň fľaše A ZÁROVEŇ natlačený symbol materiálu vhodného pre umývanie v umývačkách riadu A ZÁROVEŇ natlačený dátum použiteľnosti fľaše 04/2020 (viď. obrázok nižšie zobrazujúci tieto znaky, podľa ktorých je možné dotknuté fľaše identifikovať) vadu, ktorej dôsledkom môžu fľaše v prístroji na výrobu perlivej vody zlyhať a ich použitie tak nie je bezpečné.

Vyššie uvedené sa týka fliaš, ktoré boli dostupné na trhu v priebehu roka 2016.

Ako preventívne opatrenie preto spoločnosť SodaStream žiada zákazníkov, ktorí si predmetné fľaše zakúpili, aby ukončili ich používanie a vrátili ich autorizovanému distribútorovi na adresu:

FAST PLUS, spol. s r. o.
Na pántoch 18, 831 06 Bratislava – Rača
+421 2 491 058 90
Otv. hodiny: PO-PIA: 08:30 – 17:00h,

kde im budú vymenené za nové.

Spoločnosť SodaStream kladie dôraz na vysokú kvalitu produktov ponúkaných svojim zákazníkom a týmto sa ospravedlňuje za spôsobené prípadné nepríjemnosti.

Pre ďalšie informácie nás môžete kontaktovať prostredníctvom našej zákazníckej e-mailovej adresy: info@sodastream.sk
Výzva vo formáte .PDF