Balená voda vs. SodaStream

Pomocou tejto kalkulačky si môžeš porovnať Tvoje aktuálne náklady na balenú vodu voči čerstvej perlivej vode, ktorú si môžeš pripraviť pomocou systému SodaStream kedykoľvek. Stačí len zadať údaje o Tvojej aktuálnej spotrebe, kliknúť na tlačidlo Prepočítať  a výsledok sa Ti objaví nižšie.

 
Denne vypijem
Cena 1,5l balenej vody (ktorú bežne kupujem)
 

Náklady na prípravu 1l perlivej vody so systémom SodaStream sú cca. 0,11 EUR.

So systémom SodaStream ušetrím: 6,70 EUR mesačne
  81,52 EUR ročne

ÚSPORA A TVOJE POHODLIE NA 1. MIESTE
Okrem finančnej úspory Ťa SodaStream zbaví aj vláčenia: 20 ks fliaš (mesačne) / 243 ks fliaš (ročne).

*Používatelia systému SodaStream najčastejšie kombinujú prípravu perlivej a jemne perlivej vody. V tomto prípade je možné si pripraviť z jednej bombičky SodaStream cca. 70l perlivej vody. Výmena bombičky stojí 7,49 € a náklady na prípravu 1l perlivej vody sú: 7,49 € / 70l = 0,11€.